Ľahké vyčistenie napájačky

28. listopadu 2012 v 14:03 | Lexi :)
Do napájačky nasypeme trochu ryže a pridáme teplú vodu . Potrepeme napájačkou a vylejeme. Napájačka je čistá a vyzerá ako nová. Alebo: Ak nemáte doma ryžu tak , do napájačky nalejte teplú vodu a zubnou (starou) kefkou vyčistíme.Potom napájačku opláchneme studenou vodou .
Ja osobne používam obydva spôsoby . Ale ešte tú rúrku odkial ide voda tú nevičistíte lebo je malá ja na to použijem vatovú tyčinku do uší tú namočím do teplej vody a potom to čistím .Potom to už iba opláchnem aby tam nič neostalo. Je to čistejšie a neupcháva sa to.
NEKOPÍROVAŤ IBA KEĎ TO POVOLÍM ! INAK NAHLASUJEM NA BLOG.CZ !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

http://icons.iconarchive.com/icons/creative-freedom/shimmer/128/Warning-icon.png Upozornění / Warning

▪ Nikdy tu nic nekopíruj, vše je chráněno autorským právem, jakožto autor všech fotek videí a článků upřednostňuji pravidla blog.cz a každé mnou neodovolené šíření obsahu blogu nahlašuji správci blogu.cz kde Vás oni jakožto, tvořitelé hostingu blogu.cz potrestají, a znepřístupní Vám zakládaní blogů a případně Váš blog smažou! Pokud něco mého uvidím u vás dám vám 2 dení lhůtu aby jste můj obsah smazali pokud tak neučiníte okamžitě vás nahlašuji, nic nekopírujte a bude klid,
sources: m-morce =) pictures: weheartit.com