Pořízení morčete

25. července 2012 v 17:35 | Katy a Maty
Na začátek bychom se měli zamyslet jestli máme morčátko kde ubytovat a jestlil budeme mít dostatek času poskytnout mu tu nejlepší péči.
Jestliže máme všechno zajištěno není důvod si morče nepořídit.
Když si příjdeto pro morčátko měli by jste mít už promyšlené jestli chcete samičku nebo samečka a jedno nebo více morčátek (Podle velikosti obydlí).
Ve zverimexu byste měli klást důraz hlavně na zdravotní stav morčete. U chovatelů by mělo být menší ryziko nemocí, ale i tak je dobré si morče pořádně prohlédnout.Také je dobré informovat se o stáří morčete.
Máte tedy koupené morče a vezete si ho domů.Tam by už mělo mít připravenou klícku s podestýlkou, jídlem a vodou.
První dny je dobré morčátko nechat zvyknout si na nové prostředí a následně ho začít brát do rukou a třeba i krmit, aby si zvyklo, že pro něj neznamenáte nebezpečí, ale naději na krásný,spokojený a dlouhý život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HuV. HuV. | Web | 27. července 2012 v 10:11 | Reagovat

sůůůpér.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

http://icons.iconarchive.com/icons/creative-freedom/shimmer/128/Warning-icon.png Upozornění / Warning

▪ Nikdy tu nic nekopíruj, vše je chráněno autorským právem, jakožto autor všech fotek videí a článků upřednostňuji pravidla blog.cz a každé mnou neodovolené šíření obsahu blogu nahlašuji správci blogu.cz kde Vás oni jakožto, tvořitelé hostingu blogu.cz potrestají, a znepřístupní Vám zakládaní blogů a případně Váš blog smažou! Pokud něco mého uvidím u vás dám vám 2 dení lhůtu aby jste můj obsah smazali pokud tak neučiníte okamžitě vás nahlašuji, nic nekopírujte a bude klid,
sources: m-morce =) pictures: weheartit.com