morčata a jejich chov//rozcestník

16. července 2012 v 19:29 | Julča a Morčátka

Co rubrika obsahuje? - v rubrice najdete různý potřeby a tipy co a jak jelikož toho moc nevíte a praxe s prvním morčátkem teprve čeká, jak se chovat a podobně a první krok v chovu morčata v této rubrice, jak na morče hned o začátku, jaká podestýlka, záchůdek, jesličky domeček co koupit co ne, dlouhosrsté krákosrsté, holku kluka, otěhotnělo vbám morče co dělat, kastrace, čistota, rozmnožování, jména morčat, jídělníček - to vše v rubrice " pořízení morčete
Co rubrika obsahuje? - v této rubrice najdete co se týče výchovy, kouše neposlouchá, bojí se vás, pak ale i nějaké věci co jsou třeba morčecí agility a různé další aktivity a samozřejmně tak zvaná " řeč zvířátek "
Co rubrika obsahuje? - že jo, nikdy nevíte morče se přestane hýbat nbeude jíst apodobně jak se na to připravit a nebo tomu předcházet a nebo co dělat když už není morče v cajku? Vše zde..
~ | tipy a rady, doplňky |
Co rubrika obsahuje? - různé škrášlování klece, pamlsky a vše co se toho týče, knihy o morčatech, důležité rady případně i testy o morčatech.
Čo rubrika obsahuje? - Aká samička je vhodná na pripustenie, odchov mláďat bez matky,pôrodné komplikácie,rôzne rady.

Čo rubrika obsahuje? - Dúfam že toto je každému jasné nie ?

chybí něco? Chybí ti tady něco co by tu rozhodně mělo být tak nám to napiš na my-new-world-july-tym@seznam.cz nebo normálně do komentu, budem rády, není lehký tady mít všecko a na nic nezapomět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama

http://icons.iconarchive.com/icons/creative-freedom/shimmer/128/Warning-icon.png Upozornění / Warning

▪ Nikdy tu nic nekopíruj, vše je chráněno autorským právem, jakožto autor všech fotek videí a článků upřednostňuji pravidla blog.cz a každé mnou neodovolené šíření obsahu blogu nahlašuji správci blogu.cz kde Vás oni jakožto, tvořitelé hostingu blogu.cz potrestají, a znepřístupní Vám zakládaní blogů a případně Váš blog smažou! Pokud něco mého uvidím u vás dám vám 2 dení lhůtu aby jste můj obsah smazali pokud tak neučiníte okamžitě vás nahlašuji, nic nekopírujte a bude klid,
sources: m-morce =) pictures: weheartit.com